Strona Główna

Film „RYTM ULICY” to prawdziwa historia obrazująca to, jak wiele, pomimo przeciwności losu, może przynieść wiara i dążenie do obranego celu. Rok 1993 był początkiem wydarzeń, które przez lata, dzięki pomocy wyjątkowych i w pełni zaangażowanych ludzi, sprawiły, że niewielkie miasto w Polsce permanentnie zapisało się na kartach historii tańca na całym świecie. Marzenie, które zrodziło się w głowie młodego chłopaka z Piły, zaowocowało miejscem, które nieustannie motywuje wiele pokoleń tancerzy.
Film Bartosza Czachorowskiego
Data:
10/06/2022
Godzina:
19:00
Miejsce:
Centrum Konferencyjne TBS
(Dawne Invest Park)
ul. Dąbrowskiego 8, Piła

Historyczna chwila!

Po raz pierwszy w historii polskiego Breakingu nasza zawodniczka Paulina Starus (B Girl Paulina) otrzymała stypendium Ministra Sportu i Turystyki

Czytaj dalej:

Ogłoszenie: Kongres sędziowski WDSF Breaking

Kongres dla sędziów WDSF Breaking dotyczący systemu TRIVIUM 

Czytaj dalej:

Rytm ulicy: Historia Prawdziwa

Film „RYTM ULICY” to prawdziwa historia obrazująca to, jak wiele, pomimo przeciwności losu, może przynieść wiara i dążenie do obranego celu.

Czytaj dalej:

Dzień Dobry TVN

Reprezentanci Polskiej Federacji Tańca Ulicznego odwiedzili studio Dzień Dobry TVN. Adam Hefo Stefanski co nieco przybliżył widzom taniec breaking, sposób sędziowania Threefold WDSF DanceSport i terminy najbliższych imprez organizowanych w ramach Poland Breaking Tour 2022. 

Czytaj dalej:

We Współpracy z:

Fundacja talent
g15
g15

Kontakt

POLSKA FEDERACJA TAŃCA ULICZNEGO
Głogowska 31/33, 60-702 Poznań, Polska
+48 537 292 621 w g. 9-16 pn-pt | biuro@dancesport.pl