Strona Główna

BREAKING BEAST to trzeci krok w Poland Breaking Tour 2022. W związku ze zmianą terminu mistrzostw świata WDSF na zawodach BREAKING BEAST w kategorii 16+ zostaną wyłonione 4 osoby, które polecą na w/w mistrzostwa do Seulu w Korei. Dwóch BBoys i dwie BGirls. Wygrany i wygrana zajmujący/a pierwsze miejsce w kategorii 16+, oraz druga dwójka z najwyższą punktacją po 3 turniejach. Jeżeli wygrana/y zawodów okaże się po zliczeniu punktów, że jest również na pierwszym miejscu w punktacji, wówczas osoba z punktacji z miejsca drugiego otrzymuje wyjazd do Korei. Aby stratować w Poland Breaking Tour trzeba mieć wykupioną licencję, którą można wykupić pod tym linkiem https://baza.pftu.pl/login.  

PLAN RAMOWY BREAKING BEAST POLAND BREAKING TOUR
DZIEŃ PIERWSZY 10.09.2022
Przypominamy, że program jest ramowy i może ulegać zmianie. Prosimy być na miejscu ZAWSZE co najmniej 45 minut przed swoją kategorią.

8.00 - 10.00 REJESTRACJA BGIRLS 6-11 LAT
10.00 - START IMPREZY, OFICJALNE OTWARCIE PRZYWITANIE GOŚCI, DJ, MC, SEDZIOWIE
ELIMINACJE I CAŁA RUNDA TURNIEJOWA BGIRLS 6-11
10.00 KONIEC REJESTRACJI BGIRLS 6-11 LAT
10.15-10.40 - ELIMINACJE BGIRLS 6-11 LAT
JEDNO KOŁO DLA WSZYSTKICH. MC PO KOLEI WYCZYTUJE BGIRLS DO SOLÓWKI.
10.40-10.50 PRZERWA PRZYGOTOWANIE DRABINKI DO BITEW OGŁOSZENIE KTO PRZESZEDŁ

BITWY BGIRLS 6-11 LAT
10.50-11.15 – TOP 16 BGIRLS 6-11 LAT 1 SOLO
11.15-11.30 – TOP 8 BGIRLS 6-11 LAT 1 SOLO
11.30-11.40 – ROZSTRZYGNIĘCIE MIEJSC OD 5-8 1 SOLO 4 ROGI.
11.40-11.50 – PIERWSZY POŁFINAŁ BGIRLS 6-11 LAT BEST OF 3
11.50-12.00 – DRUGI PÓŁFINAŁ BGIRLS 6-11 LAT BEST OF 3
12.00-12.10 - WALKA O III MIEJSCE BGIRLS 6-11 LAT BEST OF 3
12.10-12.20- WALKA O I MIEJSCE BGIRLS 6-11 LAT BEST OF 3
12.20-12.35 - CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD BGIRLS 6-11 LAT
ELIMINACJE I CAŁA RUNDA TURNIEJOWA BBOYS 6-11 LAT
12.35 KONIEC REJESTRACJI BBOYS 6-11 LAT
12.45-13.30 - START ELIMINACJI BBOYS 6-11 LAT
JEDNO KOŁO DLA WSZYSTKICH. MC PO KOLEI WYCZYTUJE BBOYS DO SOLÓWKI.
13.30-13.40 PRZERWA PRZYGOTOWANIE DRABINKI DO BITEW OGŁOSZENIE KTO PRZESZEDŁ

BITWY BBOYS 6-11 LAT
13.40-14.25 – TOP 32 BBOYS 6-11 LAT 1 SOLO
14.25-14.50 – TOP 16 BBOYS 6-11 LAT 1 SOLO
14.50-15.05 – TOP 8 BBOYS 6-11 LAT 1 SOLO
15.05-15.15 – ROZSTRZYGNIĘCIE MIEJSC OD 5-8 PREZENTACJA 1 SOLO 4 ROGI.
15.15-15.25 – PIERWSZY POŁFINAŁ BBOYS 6-11 LAT BEST OF 3
15.25-15.35 – DRUGI PÓŁFINAŁ BBOYS 6-11 LAT BEST OF 3
15.35-15.45 - WALKA O III MIEJSCE BBOYS 6-11 LAT BEST OF 3
15.45-15.55- WALKA O I MIEJSCE BBOYS 6-11 LAT BEST OF 3
15.55-16.10 - CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD BBOYS 6-11 LAT
16.10-16.30 PRZERWA
ELIMINACJE I CAŁA RUNDA TURNIEJOWA BGIRLS 12-15
16.10 KONIEC REJESTRACJI BGIRLS 12-15 LAT
16.20-16.45 - ELIMINACJE BGIRLS 12-15 LAT
JEDNO KOŁO DLA WSZYSTKICH. MC PO KOLEI WYCZYTUJE BGIRLS DO SOLÓWKI.
16.45-16.55 PRZERWA PRZYGOTOWANIE DRABINKI DO BITEW OGŁOSZENIE KTO PRZESZEDŁ

BITWY BGIRLS 12-15 LAT
17.00-17.25 – TOP 16 BGIRLS 12-15 LAT 1 SOLO
17.25-17.40 – TOP 8 BGIRLS 12-15 LAT 1 SOLO
17.40-17.50 – ROZSTRZYGNIĘCIE MIEJSC OD 5-8 1 SOLO 4 ROGI.
17.50-18.00 – PIERWSZY POŁFINAŁ BGIRLS 12-15 LAT BEST OF 3
18.00-18.10 – DRUGI PÓŁFINAŁ BGIRLS 12-15 LAT BEST OF 3
18.10-18.20 - WALKA O III MIEJSCE BGIRLS 12-15 LAT BEST OF 3
18.20-18.30- WALKA O I MIEJSCE BGIRLS 12-15 LAT BEST OF 3
18.30-18.45 - CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD BGIRLS 12-15 LAT
ELIMINACJE I CAŁA RUNDA TURNIEJOWA BBOYS 12-15
18.30 KONIEC REJESTRACJI BBOYS 12-15 LAT
18.55-19.25 - START ELIMINACJI BBOYS 12-15 LAT
JEDNO KOŁO DLA WSZYSTKICH. MC PO KOLEI WYCZYTUJE BBOYS DO SOLÓWKI.
19.25-19.35 PRZERWA PRZYGOTOWANIE DRABINKI DO BITEW OGŁOSZENIE KTO PRZESZEDŁ

BITWY BBOYS 12-15 LAT
19.40-20.25 – TOP 32 BBOYS 12-15 LAT 1 SOLO
20.25-20.50 – TOP 16 BBOYS 12-15 LAT 1 SOLO
20.50-21.05 – TOP 8 BBOYS 12-15 LAT 1 SOLO
21.05-21.15 – ROZSTRZYGNIĘCIE MIEJSC OD 5-8 PREZENTACJA 1 SOLO 4 ROGI.
21.15-21.25 – PIERWSZY POŁFINAŁ BBOYS 12-15 LAT BEST OF 3
21.25-21.35 – DRUGI PÓŁFINAŁ BBOYS 12-15 LAT BEST OF 3
21.35-21.45 - WALKA O III MIEJSCE BBOYS 12-15 LAT BEST OF 3
21.45-21.55- WALKA O I MIEJSCE BBOYS 12-15 LAT BEST OF 3
21.55-22.10 - CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD BBOYS 12-15 LAT

 

ZAKOŃCZENIE DZIEŃ 1

PLAN RAMOWY BREAKING BEAST POLAND BREAKING TOUR DZIEŃ DRUGI 12.09.2022
Przypominamy, że program jest ramowy i może ulegać zmianie.
Prosimy być na miejscu ZAWSZE co najmniej 45 minut przed swoją kategorią

9.00 - 11.00 REJESTRACJA/CHECK IN ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK
11.00 - START IMPREZY, OFICJALNE OTWARCIE PRZYWITANIE GOŚCI, DJ, MC, SEDZIOWIE
ELIMINACJE I CAŁA RUNDA TURNIEJOWA BGIRLS 16+
11.00 KONIEC REJESTRACJI BGIRLS 16+
11.15-11.35 - START ELIMINACJI BGIRLS 16+
JEDNO KOŁO DLA WSZYSTKICH. MC PO KOLEI WYCZYTUJE BGIRLS DO SOLÓWKI.
11.35-11.45 PRZERWA PRZYGOTOWANIE DRABINKI DO BITEW OGŁOSZENIE KTO PRZESZEDŁ
BITWY BGIRLS 16+
12.00-13.30 – TOP 16 BGIRLS 16+ ROUND ROBIN 2 SOLO, jeżeli nie będzie 16 bgirls ROUND ROBIN rozpocznie się od TOP 8
13.30-13.45 – TOP 8 BGIRLS 16+ BEST OF 3 SOLO
13.45-14.00 – ROZSTRZYGNIĘCIE MIEJSC OD 5-8 1 SOLO 4 ROGI.
14.00-14.10 – PIERWSZY POŁFINAŁ BGIRLS 16+ BEST OF 3
14.10-14.20 – DRUGI PÓŁFINAŁ BGIRLS 16+ BEST OF 3
14.25-14.35 – WALKA O 3 MIEJSCE BGIRLS 16+ BEST OF 3
14.35-14.50 – WALKA O 1 MIEJSCE BGIRLS 16+
- 2 RUNDY- WSKAZANIE WYGRANYCH CO RUNDA
- PRZERWA 90 SEKUND
- 2 RUNDY- WSKAZANIE WYGRANYCH CO RUNDA
JEŻELI BĘDZIE REMIS NA RUNDY BĘDZIE DODATKOWA PIĄTA RUNDA
14.50-15.00 – OGŁOSZENIE WYNIKÓW, WRĘCZENIE NAGRÓD, MEDALI ETC.
15.00-15.30 - PRZERWA TECHNICZNA
ELIMINACJE I CAŁA RUNDA TURNIEJOWA BBOYS 16+
15.15 KONIEC REJESTRACJI BBOYS 16+
15.30-16.00 - START ELIMINACJI BGIRLS 16+
JEDNO KOŁO DLA WSZYSTKICH. MC PO KOLEI WYCZYTUJE BGIRLS DO SOLÓWKI.
16.00-16.15 PRZERWA PRZYGOTOWANIE DRABINKI DO BITEW OGŁOSZENIE KTO PRZESZEDŁ

 BITWY BBOYS 16+

16.15-17.45 – TOP 16 BBOYS 16+ ROUND ROBIN 2 SOLO
17.50-18.10 – TOP 8 BBOYS 16+ BEST OF 3
18.10-18.20 – ROZSTRZYGNIĘCIE MIEJSC OD 5-8 1 SOLO 4 ROGI.
18.20-18.30 – PIERWSZY POŁFINAŁ BBOYS 16+ BEST OF 3
18.30-18.40 – DRUGI PÓŁFINAŁ BBOYS 16+ BEST OF 3
18.40-18.50 – WALKA O 3 MIEJSCE BBOYS 16+ BEST OF 3
18.50-19.05 – WALKA O 1 MIEJSCE BBOYS 16+
- 2 RUNDY- WSKAZANIE WYGRANYCH CO RUNDA
- PRZERWA 90 SEKUND
- 2 RUNDY- WSKAZANIE WYGRANYCH CO RUNDA
JEŻELI BĘDZIE REMIS NA RUNDY BĘDZIE DODATKOWA PIĄTA RUNDA
19.05-19.20 – OGŁOSZENIE WYNIKÓW, WRĘCZENIE NAGRÓD, MEDALI ETC.

ZAKOŃCZENIE IMPREZY

 

Breaking Beast! - Poland Breaking Tour

Mamy zwycięzców trzeciego przystanku Poland Breaking Tour!

Czytaj dalej:

Turniej Breaking Beast we wrześniu!

Impreza taneczna Breaking Best odbędzie się w dniach 10-11 września

Czytaj dalej:

Mistrzostwa Świata Breaking SEUL 2022

Zmiana miejsca i terminu Mistrzostw Świata WDSF w Breakingu

Czytaj dalej:

The World Games 2022 - Zdjęcia

Przedstawiamy zdjęcia z otwarcia The World Games zrobione przez naszą reprezentację.

Czytaj dalej:

The World Games 2022 - nasza reprezentacja

The World Games to największa impreza międzynarodowa dla sportów nieolimpijskich

Czytaj dalej:

RU 2022 / Poland Breaking Tour - Dzień 2

Za nami drugi dzień Poland Breaking Tour 2022 w Pile. Mamy nadzieję, że fenomenalne zdjęcia oddadzą Wam klimat imprezy.

Czytaj dalej:

We Współpracy z:

Fundacja talent
g15
g15

Kontakt

POLSKA FEDERACJA TAŃCA ULICZNEGO
Głogowska 31/33, 60-702 Poznań, Polska
+48 792 111 290 | biuro@dancesport.pl